Müşteri Memnuniyetinde Zirvede

0 +
Teslim edilen intihal raporu
0 +
İntihal düşürme işlemi
% 0
Memnuniyet Oranı
Ertesi gün ödev teslimimiz vardı. Arkadaşlarımla güvenli bir şekilde Turnitin raporu alacağımız bir yer arıyorduk. Bu siteyi gördüm. Gecenin bir yarısı tüm sorularıma sabırla yanıt verdiler. Kibarlık ve nezaketleri sebebiyle Ayşe hanıma bir kez daha teşekkür ederim. Tüm arkadaşlarla raporlarımızı güvenle bu siteden aldık.
Tuğçe M.
İşletme Yüksek Lisans Öğrencisi
Rapor ücreti kadar hesabımda para yoktu. Kendilerine durumu biraz da sıkılarak söyledim. Komik bir rakama detaylı turnitin raporumu verdiler. Öğrencilerin halinden anlıyorlar. Teşekkürler 🙏
Nesibe Ç.
Tarih lisans öğrencisi
Önce raporunuzu alın, sonra ödemenizi yapın dediklerinde biraz şaşırmış ve tedirgin olmuştum. Ancak çok güzel ve güvene dayalı iş yapış şekilleri var. Rapor alma ve intihal düşürme her iki işlemi de gayet titiz ve özenli bir şekilde yapıp teslim ettiler.
Vedat Ö.
Tıpta Uzmanlık
Bir akademisyen olarak Ayşe hanım, Neslihan hanım ve ekipleri, benim en yakın çalışma arkadaşlarım oldular. Ne zaman Turnitin, ithanticate raporu ihtiyacımız olsa, süper hızlı şekilde raporumuzu iletiyorlar. Bu konuda gayet donanımlılar, teşekkür ederim.
Dr. Aslı Y.
Akademisyen

Bizimle Çalışır mısınız?

İntihal düşürme konusunda bilgi ve tecrübeye sahip, akademik çalışmaları enstitü ve dergilerin yazım kurallarına uygun şablona getirme konusunda bilgili, titiz ve sorumluluk sahibi arkadaşlarla her zaman çalışmaya hazırız.