top of page

TEZ/PROJE/ÖDEV İNTİHAL KONTROLÜ VE İNTİHAL DÜŞÜRME

 

Lisans, Yüksek Lisans ya da Doktora her seviyedeki akademik çalışmalarınızın intihal kontrolü tarafımızdan yapılarak intihal raporu mailinize iletilmektedir. Ödevler, Tezsiz Yüksek Lisans Projeleri, Yüksek Lisans/Master tezleri, Doktora tezleri ve bu seviyelerdeki herhangi bir akademik metnin başta Turnitin intihal programı olmak üzere istediğiniz intihal programında taramasını yaparak raporu size iletiyoruz.

 

TURNITIN intihal raporu özellikle akademik çalışmalarda sıklıkla tercih edilen uluslararası geçerliliğe sahip bir programdır. Turnitin intihal programının veri tabanında diğer intihal programlarının pek çoğundan farklı olarak öğrenci ödevleri ve akademik çalışmaları da bulunduğu için ödev, tez ve projelerin intihal tespiti konusunda dünya genelinde en yetkin ve saygın intihal programı olarak kabul edilmeye devam etmektedir.

 

İntihal Tespit Merkezi olarak, her seviyedeki TEZ, ÖDEV ve PROJELERİNİZİN TURNITIN İNTİHAL RAPORUNU 10dk gibi kısa bir sürede alarak detaylı raporu tarafınıza iletiyoruz.

 

Turnitin ya da başka bir intihal programından intihal raporu almanın sadece intihal oranınızı öğrenmek açısından değil, eğer yüksek bir intihal oranınız varsa bunu düşürmek için de kolaylık sağlamaktadır. Çünkü intihal raporunda detaylı bir şekilde nerelerde intihal olduğu gösterilmektedir. İntihal düşürme için sizin yapmanız gereken şey, bu kısımları tamamen sizin cümlelerinizle değiştirerek yeniden yazmaktır.  

TEZ, ÖDEV YA DA PROJELERİNİZ İÇİN TURNİTİN RAPORU ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN.

0(507) 966 29 30

info@intihaltespit.com

intihaltespitmerkezi@gmail.com

11.jpg
bottom of page