top of page
Ara

Turnitin Raporu Almak İstiyorum

Turnitin raporu almak istiyorum

İntihal raporu almak bilimsel çalışmalar için vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Çünkü herhangi bir akademik çalışmanın özgün olmaması hiçbir anlam ifade etmemektedir. Bu amaçla özellikle son yıllarda tüm akademik seviyelerdeki çalışmalarda, bu çalışmanın özgünlüğünün raporla kanıtlanması beklenmektedir. Üniversiteler ise lisans düzeyindeki ödevler de dahil olmak üzere, akademik makaleler, projeler, tezsiz ve tezli tüm yüksek lisans projeleri, doktora tezleri, uzmanlık tezleri vb. aklınıza gelebilecek tüm akademik çalışmalarda intihal kontrolü yapmaktadır. İntihal oranı belirli bir düzeyin üzerinde olan çalışmalar ise hiçbir şekilde kabul edilmemektedir.

İntihal raporları çeşitli intihal ya da benzerlik programları vasıtasıyla tespit edilmektedir. İntihal programlarının bir kısmı ücretsiz intihal programları kategorisinde yer almaktadır. Bu tür programları internet üzerinden arama yapıldığında bulunabilmektedir. Ancak bu intihal programları vasıtasıyla alınan intihal raporlarının herhangi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Çünkü bu programlar, intihal oranının gerçek değerini bulmaktan oldukça uzaktır. İntihal programları arasında en öne çıkanı Turnitin intihal programıdır. Uluslararası çapta pek çok saygın üniversite tarafından kabul gören bu intihal programı, öğrencilerin Turnitin raporu almak istiyorum taleplerine cevap vermektedir.


Turnitin intihal raporu almak isteyen öğrencilerin bunu belirli şekillerde karşılamaları mümkündür. Bunun bir yolu da intihal raporu veren intihal tespit merkezi gibi güvenilir ve kurumsal siteler aracılığıyla bu raporu kısa süre içerisinde teslim almaktır.

İntihaltespit.com sitesi aracılığıyla faaliyette bulunan İntihal Tespit Merkezi, Türkiye’nin her yerine başta Turnitin raporu olmak üzere istenilen intihal raporu ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilmektedir. İstediğiniz metni mail ya da telefon üzerinden müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz halinde whatsapp üzerinden iletebilirsiniz. Yolladığınız metnin intihal raporunu ortalama on dakika gibi kısa bir sürede alıp size raporu maille iletiyoruz.

Aldığınız intihal raporunun istenilen ve kabul edilen intihal sınırlarının üzerinde olması halinde, istediğiniz oranının altına intihal oranınızı düşürme işlemi de yapmaktayız.

İntihal sizin için sorun olmasın. İntihal Tespit Merkezi ile iletişime geçerek bu sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türk hükümeti, öğrencilerin ve öğretmenlerin akademik makalelerinde intihal tespit etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir intihal programı başlattı. Bu, Türkiye'de kopya çekmeyi azaltmak ve ak

Tez intihal programları, bir tezdeki intihal tespit eden yazılımlardır. Tez intihal programlarının birçok türü vardır. En temel olanlar, iki farklı metinde kullanılan aynı kelimeleri veya cümleleri k

Benzerlik oranı, iki metnin ortak bir kelime dağarcığını paylaşma derecesinin bir ölçüsüdür. Benzerlik oranı, bir makalenin kalitesini ve aynı konudaki diğer makalelerle nasıl karşılaştırıldığını değe

bottom of page