Ara

Turnitin Raporu Almak İstiyorum

Turnitin raporu almak istiyorum

İntihal raporu almak bilimsel çalışmalar için vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Çünkü herhangi bir akademik çalışmanın özgün olmaması hiçbir anlam ifade etmemektedir. Bu amaçla özellikle son yıllarda tüm akademik seviyelerdeki çalışmalarda, bu çalışmanın özgünlüğünün raporla kanıtlanması beklenmektedir. Üniversiteler ise lisans düzeyindeki ödevler de dahil olmak üzere, akademik makaleler, projeler, tezsiz ve tezli tüm yüksek lisans projeleri, doktora tezleri, uzmanlık tezleri vb. aklınıza gelebilecek tüm akademik çalışmalarda intihal kontrolü yapmaktadır. İntihal oranı belirli bir düzeyin üzerinde olan çalışmalar ise hiçbir şekilde kabul edilmemektedir.

İntihal raporları çeşitli intihal ya da benzerlik programları vasıtasıyla tespit edilmektedir. İntihal programlarının bir kısmı ücretsiz intihal programları kategorisinde yer almaktadır. Bu tür programları internet üzerinden arama yapıldığında bulunabilmektedir. Ancak bu intihal programları vasıtasıyla alınan intihal raporlarının herhangi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Çünkü bu programlar, intihal oranının gerçek değerini bulmaktan oldukça uzaktır. İntihal programları arasında en öne çıkanı Turnitin intihal programıdır. Uluslararası çapta pek çok saygın üniversite tarafından kabul gören bu intihal programı, öğrencilerin Turnitin raporu almak istiyorum taleplerine cevap vermektedir.


Turnitin intihal raporu almak isteyen öğrencilerin bunu belirli şekillerde karşılamaları mümkündür. Bunun bir yolu da intihal raporu veren intihal tespit merkezi gibi güvenilir ve kurumsal siteler aracılığıyla bu raporu kısa süre içerisinde teslim almaktır.

İntihaltespit.com sitesi aracılığıyla faaliyette bulunan İntihal Tespit Merkezi, Türkiye’nin her yerine başta Turnitin raporu olmak üzere istenilen intihal raporu ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilmektedir. İstediğiniz metni mail ya da telefon üzerinden müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz halinde whatsapp üzerinden iletebilirsiniz. Yolladığınız metnin intihal raporunu ortalama on dakika gibi kısa bir sürede alıp size raporu maille iletiyoruz.

Aldığınız intihal raporunun istenilen ve kabul edilen intihal sınırlarının üzerinde olması halinde, istediğiniz oranının altına intihal oranınızı düşürme işlemi de yapmaktayız.

İntihal sizin için sorun olmasın. İntihal Tespit Merkezi ile iletişime geçerek bu sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İntihal, başka birinin sözlerini, düşüncelerini veya fikirlerini kendisininmiş gibi sunma eylemidir. İntihalin gerçekleşmesinin birçok farklı yolu vardır. Bazen bir yanlış anlaşılma oluyor ve eseri

İnternet ve küreselleşme çağında, intihal büyük bir sorun haline geldi. Bu nedenle dünya çapında birçok üniversite intihal tespit etmek için intihal tespit yazılımı kullanmaya başlamıştır. Türkiye'de

Turnitin, intihal tespit eden bir hizmettir. Metin ve diğer kaynaklar arasındaki benzerlikleri kontrol eder. Turnitin intihal ayrıca kopyalanan içeriği algılamak için gelişmiş bir algoritma kullanır