top of page
Ara

Ücretsiz Online Türkçe İntihal Programı Hakkında

Bu programın temel amacı, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki öğrencilerin İngilizce öğrenmelerine yardımcı olmaktır.

Bu program ücretsizdir.

Çok fazla alıştırması var (okuma, yazma, dinleme).

Egzersizler yeni başlayanlar için tasarlanmıştır.

İngilizce çalışmak için yararlı olan birçok kelime hazinesine sahiptir.

İntihal tespit yazılımının yardımıyla öğrenciler, herhangi bir intihal içerik için makalelerini ve denemelerini kontrol edebilirler.

Yazılım, makaleler ve denemeler yazarken intihalden kaçınmak için kullanmak için harika bir araçtır. Kullanımı kolaydır ve çok fazla zaman almaz.

Bir intihal tespit yazılımı kullanmanız gerekmesinin birçok nedeni olabilir. Birincisi, web sitenizdeki veya blogunuzdaki herhangi bir içeriğin başka bir kaynaktan kopyalanıp kopyalanmadığını öğrenmenin mükemmel bir yoludur. Ayrıca, çalışanlarınızdan herhangi birinin diğer kaynaklardan içerik çalıp çalmadığını ve bunu kendi işleriymiş gibi gösterip göstermediğini öğrenmenin harika bir yoludur.

Online intihal programı ücretsiz Türkçe, birinin çalışmasının orijinalliğini kontrol etmek için kullanılabilecek bir araçtır. Makalenin intihal olmadığından emin olmanın kolay bir yolunu sunar.

Yazılım, kopyalanan içeriği tespit etmek ve internette mevcut olan içerikle karşılaştırmak için tasarlanmıştır. Yazılım ayrıca orijinal olmayan içeriği tespit etme ve bu gibi durumlarda uyarı verme yeteneğine de sahiptir.

İntihal, birçok öğrenci ve profesyonel için ciddi bir sorundur ve tespit edilmesi zor olabilir. Neyse ki, sorundan kaçınmanıza yardımcı olabilecek bazı araçlar var.

En popüler intihal tespit aracı Google'ın "İntihal Denetleyicisi"dir. Ücretsizdir, kullanımı kolaydır ve anında sonuç verir.

Bahsedilecek olan ilk yazılım türü, Google Dokümanlar'da ücretsiz olarak sunulan Google'ın İntihal Denetleyicisidir. Bu yazılım, çalışmanızı belgeye yüklediğinizde anında sonuç vererek intihalden kaçınmanıza yardımcı olur. Başka bir ücretsiz çevrimiçi intihal yazılımı türü "Copycheck" olarak adlandırılır. Bu web sitesi çalışmanızı yüklemenize izin verir ve ardından size bir e-posta gönderir

Ücretsiz intihal denetleyicisi, öğrencilerin başkalarının çalışmalarını intihal etmekten kaçınmalarına yardımcı olan bir araçtır. Öğrencinin internetten veya başka bir kaynaktan herhangi bir içeriği kopyalayıp kopyalamadığını ve kendisine aitmiş gibi sunup sunmadığını tespit eden bir yazılımdır.

İntihal edilmiş içeriği tespit etmek için kullanılabilecek çevrimiçi olarak birçok intihal denetleyicisi vardır. Ancak, hepsi ücretsiz değildir ve bazıları sınırlı özelliklere sahiptir.

Siz de akademik çalışmanızın intihal tespitinin yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Türk hükümeti, öğrencilerin ve öğretmenlerin akademik makalelerinde intihal tespit etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir intihal programı başlattı. Bu, Türkiye'de kopya çekmeyi azaltmak ve ak

Tez intihal programları, bir tezdeki intihal tespit eden yazılımlardır. Tez intihal programlarının birçok türü vardır. En temel olanlar, iki farklı metinde kullanılan aynı kelimeleri veya cümleleri k

Benzerlik oranı, iki metnin ortak bir kelime dağarcığını paylaşma derecesinin bir ölçüsüdür. Benzerlik oranı, bir makalenin kalitesini ve aynı konudaki diğer makalelerle nasıl karşılaştırıldığını değe

bottom of page