top of page
Ara

Online İntihal Programı Ücretsiz Türkçe

İntihal, eğitimciler ve öğrenciler için ciddi bir endişe kaynağıdır. İntihal tespit edebildiğini iddia eden birçok program var, ancak bunlar genellikle ücretsiz değil.

İntihal programı, yazılı olarak intihal tespit etmeye yardımcı olan ücretsiz bir çevrimiçi araçtır.

Çalışmalarının orijinal olduğundan emin olmak isteyen öğretmenler, öğrenciler ve yazarlar tarafından kullanılması amaçlanmıştır. Bu program, .docx, .rtf veya .txt dosyası olarak kaydedilmiş herhangi bir belgede kullanılabilir.

İntihal programının iki modu vardır: tarama modu ve karşılaştırma modu. Tarama modu, olası intihal içeriği için tüm belgeyi tarar ve karşılaştırma modu, içerik benzerlikleri için iki belgeyi karşılaştırır.

Online intihal programı ücretsiz Türkçe, onu kullanmak için herhangi bir kayıt veya kayıt işlemi gerektirmez- tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı ve ona erişmek için bir internet tarayıcısıdır.

İntihal tespit aracı belgenizi tarar ve onu milyonlarca başka belgeyle karşılaştırır.

Araç ayrıca PDF'leri, resimleri ve HTML dosyalarını da tarayabilir.

İntihalden kaçınmanın en iyi yollarından biri, bir intihal tespit aracı kullanmaktır. Böyle bir araç, İngilizce için ücretsiz olan çevrimiçi bir intihal programı olan Grammarly'dir.

Öğrenciler genellikle intihalden nasıl kaçınacaklarının farkında değildir, bu nedenle bir şans al ırlar ve yakalanırlar. Eğer ortaya çıkarlarsa, sonuçları gelecekleri için felaket olabilir. Öğretmenleri tarafından yakalanırlarsa, akademik cezalar ve hatta okuldan atılma söz konusu olabilir. Mesleki yaşamlarında tespit edilirlerse, iş kaybı veya rütbede düşme ile dava ve para cezası gibi diğer ciddi sonuçlar olabilir.

Çalışmanızı daha önce kontrol etmenize yardımcı olabilecek çevrimiçi bir intihal programı var.

Ücretsiz intihal programı Türkçe, bir belgenin orijinalliğini kontrol eden bir araçtır. Ayrıca, diğer kaynaklardan kopyalanan veya çoğaltılan içeriği algılar ve kopyalanan metnin yüzdesine ilişkin bir genel bakış sağlar.

İntihal denetleyicisi, çalışmanızı korumanıza ve çevrimiçi intihal ile suçlanmaktan kaçınmanıza yardımcı olur.

İntihal tespit yazılımı, herhangi bir intihal örneği için bir belgeyi kontrol eden bir uygulamadır . Öğrenci ödevlerinde, denemelerde ve diğer ödevlerde intihal olup olmadığını kontrol etmek için kullanılabilir. Bunlar ayrıca çeşitli endüstrilerde iş tekliflerinde, makalelerde ve diğer belgelerde intihal olup olmadığı nı kontrol etmek için kullanılır.

Bu programların kullanımı son birkaç yılda katlanarak arttı. Bu programlar Turnitin, Plagiarisma ve SafeAssign gibi şirketler tarafından geliştirilmiştir. Bunların tümü, internet bağlantısı olan herkes tarafından bir bilgisayar veya mobil cihaz ü zerinden erişilebilen çevrimiçi hizmetler olarak mevcuttur.

İntihalleri tespit etmek ve raporlamak için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Herhangi bir dilde, herhangi bir zamanda intihal edilmiş içeriği tespit edebiliriz.

Bu dijital çağda, öğrencilerinizin hatalarını yakalayacak ücretsiz bir çevrimiçi intihal programı bulmak zor değil. Bu programların kullanımı çok kolaydır ve okul ağınıza yüklenebilir veya bir web tarayıcısı aracılığıyla erişilebilirler.

İntihal tespit yazılımının kullanımı, bu tür programlara yönelik artan farkındalık ve talep nedeniyle son yıllarda önemli ölçüde artmıştır. Daha fazla insan var olduklarının ve ne yaptıklarının farkında oldukça bu programların kullanımı artmaya devam edecek.

Siz de akademik çalışmanızın intihal tespitinin yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Son Yazılar

Hepsini Gör

Türk hükümeti, öğrencilerin ve öğretmenlerin akademik makalelerinde intihal tespit etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir intihal programı başlattı. Bu, Türkiye'de kopya çekmeyi azaltmak ve ak

Tez intihal programları, bir tezdeki intihal tespit eden yazılımlardır. Tez intihal programlarının birçok türü vardır. En temel olanlar, iki farklı metinde kullanılan aynı kelimeleri veya cümleleri k

Benzerlik oranı, iki metnin ortak bir kelime dağarcığını paylaşma derecesinin bir ölçüsüdür. Benzerlik oranı, bir makalenin kalitesini ve aynı konudaki diğer makalelerle nasıl karşılaştırıldığını değe

bottom of page