Ara

İntihal Raporu Almak İstiyorum

İntihal raporu almak istiyorum

İntihal raporu akademik camia başta olmak üzere yayıncılık ve içerik üretimi gibi sektörlerde sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Sizin de çeşitli sebeplerle intihal raporu alma ihtiyacınız olabilir. Lisans projeleri, yüksek Lisans ya da doktora tezlerinizin intihal oranlarını öğrenebilmek için Türkiye’nin İntihal Tespit Merkezi olan intihaltespit.com ile iletişime geçerek kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz metin için intihal raporu alabilirsiniz.

İntihal raporu almak kişilere sahip oldukları metinlerin intihal yerlerini ve oranlarını da detaylı bir şekilde görebilme imkanı sağlamaktadır. Dolayısıyla intihal raporu almak istiyorum diyen herkesin detaylı bir intihal raporuna sahip olarak metinlerinin nerelerinde intihal tespit edildiğini görebilmeleri mümkündür.

İntihal raporu satın alan kişiler elde ettikleri raporlarla gerekirse intihal oranlarını da kolay bir şekilde düşürebilmektedirler. Çünkü intihal raporuna bakarak intihal oranının düşürülmesi nispeten daha kolaydır. İntihal raporunuzda yer alan renkli kısımların anlamı, intihal programının bu cümleleri intihal yani kopyala-yapıştır olarak algıladığı anlamına gelmektedir. İntihal düşürmek isteyen kişiye bu noktada düşen şey, ilgili cümleleri tamamen yeniden ve kendi özgün cümleleri ile yazmak olmaktadır. Böylece intihal oranı da düşmeye başlar.

Belirli bir süre intihal düşürme işlemi yaptıktan sonra yeniden intihal raporu alarak, metninizin intihal oranının ne durumda olduğunu, ne kadarlık bir düşme sağladığınızı da kontrol edebilirsiniz. Eğer istenilen intihal seviyesinin altına düşürme başarılmışsa bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

İntihal raporu almak için, İntihal Tespit Merkezi ile iletişime geçmeniz ve kısa sürede intihal raporunuzu almanız mümkündür. İntihal oranınız istenilen seviyenin üzerinde ise dilerseniz uzman hocalarımız aracılığıyla intihal düşürme işlemi de yapmaktayız.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İntihal, başka birinin sözlerini, düşüncelerini veya fikirlerini kendisininmiş gibi sunma eylemidir. İntihalin gerçekleşmesinin birçok farklı yolu vardır. Bazen bir yanlış anlaşılma oluyor ve eseri

İnternet ve küreselleşme çağında, intihal büyük bir sorun haline geldi. Bu nedenle dünya çapında birçok üniversite intihal tespit etmek için intihal tespit yazılımı kullanmaya başlamıştır. Türkiye'de

Turnitin, intihal tespit eden bir hizmettir. Metin ve diğer kaynaklar arasındaki benzerlikleri kontrol eder. Turnitin intihal ayrıca kopyalanan içeriği algılamak için gelişmiş bir algoritma kullanır