top of page
Ara

İntihal Raporu Ücret

İntihal raporu almak istiyorum

İntihal raporu akademik camia başta olmak üzere yayıncılık ve içerik üretimi gibi sektörlerde sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Sizin de çeşitli sebeplerle intihal raporu alma ihtiyacınız olabilir. Lisans projeleri, yüksek Lisans ya da doktora tezlerinizin intihal oranlarını öğrenebilmek için Türkiye’nin İntihal Tespit Merkezi olan intihaltespit.com ile iletişime geçerek kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz metin için intihal raporu alabilirsiniz.

İntihal raporu almak kişilere sahip oldukları metinlerin intihal yerlerini ve oranlarını da detaylı bir şekilde görebilme imkanı sağlamaktadır. Dolayısıyla intihal raporu almak istiyorum diyen herkesin detaylı bir intihal raporuna sahip olarak metinlerinin nerelerinde intihal tespit edildiğini görebilmeleri mümkündür.

İntihal raporu satın alan kişiler elde ettikleri raporlarla gerekirse intihal oranlarını da kolay bir şekilde düşürebilmektedirler. Çünkü intihal raporuna bakarak intihal oranının düşürülmesi nispeten daha kolaydır. İntihal raporunuzda yer alan renkli kısımların anlamı, intihal programının bu cümleleri intihal yani kopyala-yapıştır olarak algıladığı anlamına gelmektedir. İntihal düşürmek isteyen kişiye bu noktada düşen şey, ilgili cümleleri tamamen yeniden ve kendi özgün cümleleri ile yazmak olmaktadır. Böylece intihal oranı da düşmeye başlar.


​Belirli bir süre intihal düşürme işlemi yaptıktan sonra yeniden intihal raporu alarak, metninizin intihal oranının ne durumda olduğunu, ne kadarlık bir düşme sağladığınızı da kontrol edebilirsiniz. Eğer istenilen intihal seviyesinin altına düşürme başarılmışsa bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

İntihal raporu almak için, İntihal Tespit Merkezi ile iletişime geçmeniz ve kısa sürede intihal raporunuzu almanız mümkündür. İntihal oranınız istenilen seviyenin üzerinde ise dilerseniz uzman hocalarımız aracılığıyla intihal düşürme işlemi de yapmaktayız.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türk hükümeti, öğrencilerin ve öğretmenlerin akademik makalelerinde intihal tespit etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir intihal programı başlattı. Bu, Türkiye'de kopya çekmeyi azaltmak ve ak

Tez intihal programları, bir tezdeki intihal tespit eden yazılımlardır. Tez intihal programlarının birçok türü vardır. En temel olanlar, iki farklı metinde kullanılan aynı kelimeleri veya cümleleri k

Benzerlik oranı, iki metnin ortak bir kelime dağarcığını paylaşma derecesinin bir ölçüsüdür. Benzerlik oranı, bir makalenin kalitesini ve aynı konudaki diğer makalelerle nasıl karşılaştırıldığını değe

bottom of page