top of page
Ara

Duplichecker Türkçe

Duplichecker, metinlerdeki intihalleri tespit eden ücretsiz bir çevrimiçi hizmettir. İntihalin önüne geçmek için iki metin arasındaki benzerlikleri tespit edebilir, karşılaştırabilir ve vurgulayabilir.

Duplichecker'ın intihal tespit yöntemi, metinsel içeriğin on milyonlarca akademik makale, makale, kitap ve diğer kaynaklardan oluşan veri tabanları ile karşılaştırılmasına dayanır. Hizmet ayrıca, metni milyarlarca web sayfasıyla karşılaştırarak ve internetteki yinelenen cümleleri veya kelime öbeklerini kontrol ederek metnin benzersizliğini değerlendiren bir algoritma kullanır.

Duplichecker English, İngilizce yazılmış metinlerdeki intihalleri bulmak için güvenilir ve etkili bir yol olarak hizmet veren güçlü bir çevrimiçi intihal denetleyicisidir. İngilizce öğrencileri ve öğretmenleri için ücretsiz bir araçtır.

Duplichecker English, İsveç'te İngilizce metinler için ücretsiz intihal denetleyicilerinin bulunmamasından dolayı hüsrana uğrayan bir grup üniversite öğrencisi tarafından oluşturuldu. Araç, iki metin arasındaki benzerlikleri tespit etmek için tasarlanmıştır ve bunu her iki metindeki kelimeleri, cümleleri ve cümleleri karşılaştırarak yapar.

Duplichecker, yinelenen içeriği bulmaya yardımcı olan bir intihal tespit aracıdır. İntihal için 500'den fazla kontrole sahiptir ve bu da onu piyasadaki en doğru araçlardan biri yapar.

Duplichecker, bloglarda, makalelerde ve web sitelerinde yinelenen içeriği algılayan ve bildiren ücretsiz bir çevrimiçi araçtır. İntihal için 500'den fazla kontrole sahiptir ve bu da onu piyasadaki en doğru araçlardan biri yapar. Duplichecker'ın kullanımı da çok kolaydır - tek yapmanız gereken içeriğinizi yüklemek ve "kontrol et"e tıklamak. Yazılım daha sonra içeriğinizi diğer web siteleriyle karşılaştıracak ve herhangi bir kopya bulunup bulunmadığını bildirecektir.

Duplichecker, telif hakkı yasalarını ihlal etmediklerinden emin olmak isteyen blog yazarları veya Google tarafından cezalandırılmaktan kaçınmak isteyen web yöneticileri tarafından kullanılabilir.

Duplichecker, sitenizde yinelenen içeriği bulmanıza yardımcı olan ücretsiz bir çevrimiçi araç tır. Web sitenizin dahili bağlantılarıyla ilgili herhangi bir sorun olup olmadığını öğrenmenize yardımcı olur.

Duplichecker, sitenizi tarayarak ve kopyaları kontrol etmek için URL'leri analiz ederek çalışır. Size bulunan tüm kopyaların bir listesini sağlar ve ayrıca sitenizde kaç kez bulunduğunu size söyler.

Duplichecker'ın kapsamı, tek bir alan içindeki kopyaları kontrol etmekle sınırlıdır, bu nedenle birden fazla siteniz veya alt alan adınız varsa çalışmaz.

Duplichecker Türkçe, web sitenizdeki yinelenen içeriği belirlemenize yardımcı olabilecek kullanımı kolay bir araçtır ve bu, dahili bağlantılarla ilgili olası sorunların bir göstergesi olarak veya bunun bir işareti olarak kullanılabilir.

Siz de duplichecker konusunda yardım almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Türk hükümeti, öğrencilerin ve öğretmenlerin akademik makalelerinde intihal tespit etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir intihal programı başlattı. Bu, Türkiye'de kopya çekmeyi azaltmak ve ak

Tez intihal programları, bir tezdeki intihal tespit eden yazılımlardır. Tez intihal programlarının birçok türü vardır. En temel olanlar, iki farklı metinde kullanılan aynı kelimeleri veya cümleleri k

Benzerlik oranı, iki metnin ortak bir kelime dağarcığını paylaşma derecesinin bir ölçüsüdür. Benzerlik oranı, bir makalenin kalitesini ve aynı konudaki diğer makalelerle nasıl karşılaştırıldığını değe

bottom of page