top of page
Ara

Duplichecker Türkçe

Duplichecker English, bir metindeki kopyaları kontrol eden ücretsiz bir çevrimiçi araçtır.

Duplichecker, metindeki kopyaları kontrol eden ücretsiz bir çevrimiçi araçtır. Metninizden yinelenen cümleleri, cümleleri, kelimeleri veya paragrafları bulmanın ve kaldırmanın etkili bir yoludur. Duplichecker, neredeyse yinelenen cümleleri ve ifadeleri kontrol etmek ve yazınızı nasıl geliştireceğiniz konusunda önerilerde bulunmak için de kullanılabilir.

Duplichecker English, metindeki kopyaları kontrol eden ücretsiz bir çevrimiçi araçtır. Metninizdeki yinelenen cümleleri, tümceleri, sözcükleri veya paragrafları bulmanın ve kaldırman ın iyi bir yolu, bir elektronik tabloda Yinelenenleri Bul işlevini kullanmaktır. Duplicacher, neredeyse yinelenen cümleleri ve ifadeleri kontrol etmek ve yazınızı nasıl geliştireceğiniz konusunda önerilerde bulunmak için de kullanılabilir. Duplicacher, bir kişinin yazısını benzersiz bir belge parmak izine dönüştürerek bunu yapabilir, bu da yinelenen metni tanımlamamıza yardımcı olur.

Duplichecker.com, metninizin kalitesini kontrol etmek için ücretsiz bir çevrimiçi araçtır.

Duplichecker, internette yinelenen içeriği kontrol etmenizi sağlayan çevrimiçi bir araçtır. Web sitesi, blogu veya makalesi olan herkes tarafından hangi içeriğin kopyalandığını ve nerede yapıldığını öğrenmek için kullanılabilecek ücretsiz bir hizmettir.

Duplichecker, dünyanın ilk ve tek %100 ücretsiz intihal tespit hizmetidir. İçeriğinizin özgünlüğüne ilişkin kapsamlı bir rapor sağlayan yapay zeka tabanlı bir intihal tespit yazılımıdır. Şirket dört yılı aşkın bir süredir bu proje üzerinde çalışıyor ve yeniden yazılmış veya eğrilmiş olsa bile her türlü intihal tespit edebilen bir ürün yaratmayı başardı.

Duplichecker, belirli bir metindeki kopyaları tespit etmek için kullanılabilecek bir araçtır. Bunu, metni önceden var olan metinlerden oluşan veritabanıyla karşılaştırarak ve benzerlikleri kontrol ederek yapar .

Duplichecker'ı kullanmanın en iyi yolu, belgeyi tüm içeriğiyle birlikte sisteme yüklemektir. Bu, Duplichecker'ın belgeyi taramasına ve kopyaları bulmasına olanak tanır.

Duplichecker, sitenizdeki yinelenen içeriği bulmanıza ve düzeltmenize yardımcı olan ücretsiz bir çevrimiçi araçtır. Bunu, sitenizin içeriğini diğer sitelerin içeriğiyle karşılaştırarak, eşleşmeler arayarak yapar.


Duplichecker Türkçe üç özellik taşır:

1. Yinelenenleri arama - Sitenizde arama yapmak için bir URL girin veya bir kerede hepsinde arama yapmak için bir URL listesi girin.

2. Yinelenenleri raporlama- Duplichecker eşleşen URL'leri geri rapor edecek ve kaç eşleşme bulduğunu size söyleyecektir.

3. Yinelenenleri düzeltme- Duplichecker, daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, bunları nasıl düzelteceğinize ilişkin önerilerle birlikte eşleşen URL'lerin bir listesini ve öğreticilere bağlantı verir."

Siz de akademik çalışmanızın intihal tespitinin yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Türk hükümeti, öğrencilerin ve öğretmenlerin akademik makalelerinde intihal tespit etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir intihal programı başlattı. Bu, Türkiye'de kopya çekmeyi azaltmak ve ak

Tez intihal programları, bir tezdeki intihal tespit eden yazılımlardır. Tez intihal programlarının birçok türü vardır. En temel olanlar, iki farklı metinde kullanılan aynı kelimeleri veya cümleleri k

Benzerlik oranı, iki metnin ortak bir kelime dağarcığını paylaşma derecesinin bir ölçüsüdür. Benzerlik oranı, bir makalenin kalitesini ve aynı konudaki diğer makalelerle nasıl karşılaştırıldığını değe

bottom of page