top of page
Ara

Duplichecker intihal

Duplichecker, herhangi bir metinde intihal tespit edebilen ücretsiz bir çevrimiçi araçtır. Öğretmenlerin, öğrencilerin ve yazarların metinlerdeki benzerlikleri belirlemelerine ve orijinal olup olmadıklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Duplichecker, web sitenizdeki yinelenen içeriği tespit eden ve sizi bu konuda uyaran açık kaynaklı bir intihal tespit yazılımıdır. Eğitim amacıyla geliştirilmiştir ancak özellikleri, web sitelerini denetleme veya içerik hırsızlığını belirleme gibi diğer kullanımlar için de yararlıdır.

Herhangi bir metin belgesindeki, web sayfasındaki veya diğer herhangi bir dijital ortamdaki kopyaları algılayabilir. Duplichecker, kopyaları saatler veya günler yerine dakikalar içinde tanımlamayı mümkün kılan kullanımı kolay bir arayüz sağlar.

Duplichecker algoritması, her metin parçası için en iyi eşleşmeyi bulmak üzere programlanmıştır, böylece kopyaları belirlemek için en iyi eşleşmeyi bulmak için diğer metin parçalarıyla karşılaştırılabilir. Belgenizi yüklediğinizde, Duplichecker intihal için veritabanıyla çapraz referans yapacak ve bulunan eşleşmelerin yüzdesi ile birlikte bulunan kelime sayısı hakkında size bir rapor sunacaktır.

Duplichecker öğretmenler, öğrenciler ve yazarlar tarafından kullanılabilecek en popüler intihal tespit araçlarından biridir.

Duplichecker intihal, belgelerde intihal bulmak için bir araçtır.

Duplichecker intihal, intihal içeriği bulmaya yardımcı olan çevrimiçi bir araçtır. Bir belgede kopyalanan metni, cümleleri ve paragrafları algılamak için geliştirilmiştir. Bu aracın temel amacı, kopyalanan metnin orijinal kaynağını bulmak ve metnin ne kadarının başka bir belgeden kopyalandığının yüzdesini hesaplamaktır.

Duplichecker, intihal, dil bilgisi ve yazım hatalarını kontrol eden çevrimiçi bir intihal denetleyicisidir.

Herhangi bir yazar tarafından çalışmalarını kontrol etmek için kullanılabilecek ücretsiz bir araçtır. Ayrıca öğretmenler tarafından öğrenci denemelerini kontrol etmek için ve blog yazarları tarafından yanlışlıkla başka bir kaynaktan içerik kopyalayıp kopyalamadıklarını görmek için kullanılabilir.

Duplichecker, herhangi bir metindeki kopyaları bulmak için kullanılabilecek bir intihal kontrol aracıdır.

Herkes tarafından ücretsiz olarak kullanılabilecek basit bir yazılımdır. Bir blog yazısı, makale veya kitap olsun, her tür metinde yinelenen içeriği ve intihalleri tespit etmek için tasarlanmıştır. Farklı dillerde ve biçimlerde yinelenen içeriği belirleme gücüne sahiptir.

Araç, metni sistemi üzerinden çalıştırarak ve ardından internetteki diğer metinlerle karşılaştırarak çalışır. Duplichecker ayrıca kitaplardan, makalelerden ve dergilerden çalıntı içeriği tespit edebilir.

Siz de akademik çalışmalarınızın intihal tespiti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türk hükümeti, öğrencilerin ve öğretmenlerin akademik makalelerinde intihal tespit etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir intihal programı başlattı. Bu, Türkiye'de kopya çekmeyi azaltmak ve ak

Tez intihal programları, bir tezdeki intihal tespit eden yazılımlardır. Tez intihal programlarının birçok türü vardır. En temel olanlar, iki farklı metinde kullanılan aynı kelimeleri veya cümleleri k

Benzerlik oranı, iki metnin ortak bir kelime dağarcığını paylaşma derecesinin bir ölçüsüdür. Benzerlik oranı, bir makalenin kalitesini ve aynı konudaki diğer makalelerle nasıl karşılaştırıldığını değe

bottom of page