Ara

Ücretsiz intihal programı

İntihal programı, belirli bir kaynaktan kopyalanan herhangi bir metni algılayan bir bilgisayar yazılımıdır. Bu programlar, öğrencilerin ve yazarların başkalarının çalışmalarını kendilerine aitmiş gibi kullanmalarını engellemek için kullanılır.

Ücretsiz intihal programı şeklinde intihal tespit etmek için kullanılabilecek birçok çevrimiçi program vardır. Bu programlar, öğretmenlerin, profesörlerin ve öğrencilerin, birinin çalışmalarını çalıp çalmadığını öğrenmesini kolaylaştırmak isteyen girişimciler ve programcılar tarafından oluşturulmuştur. Bu ücretsiz intihal programlarının en iyi yanı, hepsinin ücretsiz olarak mevcut olmasıdır.

İnternet, kopyalayıp yapıştırılacak içerik bulmayı o kadar kolaylaştırdı ki, öğrencilerin ödevlerinde aynı içeriği kullanmaları alışılmadık bir durum değil. Ve bazı öğretmenler bunu tembel bir iş yapma yolu olarak görse de her zaman yardım etmeye ve ücretsiz intihal programları sağlamaya istekli bazıları vardır.

İnternette, kullanım için ücretsiz intihal yazılımı sunan birçok web sitesi vardır. Bu programlar çeşitli şekil ve boyutlarda gelir, ancak hepsinin amacı aynıdır- yazılı içerikte herhangi bir intihal örneği bulmak.

İnternette birçok intihal yazılımı bulunmaktadır. Ama hepsi ücretsiz değil. İntihal denetleyicisini ücretsiz olarak sunan bazı yazılımlar var ancak dilbilgisi denetimi ve cümle yapısı analizi gibi gelişmiş özelliklere sahip değiller.

Ancak ücretsiz ve gelişmiş özellikler de sunan bir çevrimiçi intihal programı var. CopyScape olarak adlandırılır ve bir metnin bir web sitesinden, kitaptan veya makaleden çalınıp çalınmadığını tespit edebilir. Ayrıca, metnin orijinal yazara gereken saygıyı göstermeden başka bir kişinin çalışmasından kopyalanıp kopyalanmadığını da tespit edebilir.

İnternet, insanların intihal yapmasını ve ondan kurtulmasını kolaylaştırdı. İntihal vakalarını tespit etmenize yardımcı olabilecek ücretsiz bir çevrimiçi intihal yazılımına sahip olmak çok önemlidir.

Ücretsiz çevrimiçi intihal yazılımı, öğrencilerinizin başka birinin çalışmasını kendi çalışmalarıymış gibi göndererek ödevlerinde hile yapmamalarını sağlamanın harika bir yoludur .

Ücretsiz çevrimiçi intihal yazılımıyla, çalışmanızı telif hakkı ihlali açısından kontrol edebilir ve intihal yapmadığınızdan emin olabilirsiniz.

İntihalden kaçınmanın en iyi yolu kopyalamaktan kaçınmaktır. Bir deneme veya blog yazısı yazıyorsanız, araştırmanızı yapmak ve orijinal içerik bulmak önemlidir.

Ancak, başka birinin çalışmasını zaten kopyaladıysanız, yapılacak en iyi şey, telif hakkı yasalarından herhangi birini ihlal etmediğinizden emin olmak için çevrimiçi intihal yazılımını ücretsiz kullanmaktır.

Siz de akademik çalışmanızın intihal tespiti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Plagscan, herhangi bir metin türündeki intihal tespit etmek için kullanılabilen çevrimiçi bir intihal denetleyicisidir. Plagscan intihal, 8 milyonun üzerinde taranmış ve kontrol edilmiş metinden oluşa

Bu programın temel amacı, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki öğrencilerin İngilizce öğrenmelerine yardımcı olmaktır. Bu program ücretsizdir. Çok fazla alıştırması var (okuma, yazma, dinleme).

İntihal, eğitimciler ve öğrenciler için ciddi bir endişe kaynağıdır. İntihal tespit edebildiğini iddia eden birçok program var, ancak bunlar genellikle ücretsiz değil. — İntihal programı, yazılı olar