Ara

Ücretsiz intihal programı

İntihal akademik dünyada önemli bir sorundur. Ayrıca çalışmalarının orijinal olduğundan emin olmak isteyen yazarlar için de bir sorundur. Bazı durumlarda, intihal yasal işlemlere yol açabilir.

Çalışmanızda herhangi bir intihal belirtisi olup olmadığını kontrol etmenize yardımcı olabilecek çevrimiçi olarak birçok ücretsiz intihal programı bulunmaktadır. Bu programlar, herhangi bir benzerlik olup olmadığını görmek için çalışmanızı internet ve diğer kaynaklarla karşılaştıracaktır. Varsa, işinizle nerede ve nasıl eşleştiklerini size göstereceklerdir.

İntihal, akademik yazımda çok ciddi bir sorundur. Üniversiteden atılmaya veya uzaklaştırılmaya neden olabilir.

Ancak şimdi, intihal olup olmadığını kontrol etmek ve akademik çalışmalarda bu hatayı yapma şansını azaltmak için kullanılabilecek ücretsiz intihal programları var.

İnternette intihal olup olmadığını kontrol etmek ve akademik çalışmalarda bu hatayı yapma olasılığını azaltmak için kullanılabilecek birçok ücretsiz intihal programı vardır.

Bu yazı içerisinde Turnitin tarafından oluşturulmuş ücretsiz bir intihal programı hakkında bilgiler barındırmaktadır. Bahsedilen ücretsiz intihal programı, içeriğin orijinal olduğundan emin olmak için okullarda, üniversitelerde ve işyerlerinde kullanılmaktadır.

İntihal denetleyicisi, yazılı içerikteki olası intihalleri tespit etmeye yardımcı olan bir programdır. Metni daha önce gönderilen ve yayınlanan içeriğin bir veri tabanıyla karşılaştırır.

Pek çok farklı türde intihal denetleyicisi vardır, bazıları ücretsizdir ve bazıları değildir. En popüler ücretsiz intihal denetleyicisi türü, anında sonuç sağlayan çevrimiçi bir hizmettir.

İntihal denetleyicisi, olası orijinal olmayan içerik için metni karşılaştıran bir yazılım uygulamasıdır. İntihal denetleyicileri, eğitim, araştırma ve yayıncılık dahil olmak üzere birçok sektörde kullanılmaktadır.

En iyi ücretsiz intihal programı Grammarly'dir. En çok özelliğe sahip ve aynı zamanda en popüler olanıdır. Grammarly'yi diğer seçeneklerden ayıran özelliklerden biri de bağlamsal hataları tespit edebilmesidir.

İntihal programı, bir metnin başka kaynaklardan kopyalanıp kopyalanmadığını tespit eden bir yazılımdır. Program daha sonra kopyalanan metni algılayacak ve yazarın nereden kopyalandığını görebilmesi için vurgulayacaktır.

İntihal yazılımı, öğretmenler tarafından öğrencilerin çalışmalarını kontrol etmek veya şirketler tarafından çalışanlarını izlemek de dahil olmak üzere birçok farklı şekilde kullanılır.

En popüler intihal yazılımı türleri şunlardır:

- Kopyalama Manzarası

- Dilbilgisi açısından

- İntihal


Siz de akademik çalışmanızın intihal tespitinin yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Plagscan, herhangi bir metin türündeki intihal tespit etmek için kullanılabilen çevrimiçi bir intihal denetleyicisidir. Plagscan intihal, 8 milyonun üzerinde taranmış ve kontrol edilmiş metinden oluşa

Bu programın temel amacı, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki öğrencilerin İngilizce öğrenmelerine yardımcı olmaktır. Bu program ücretsizdir. Çok fazla alıştırması var (okuma, yazma, dinleme).

İntihal, eğitimciler ve öğrenciler için ciddi bir endişe kaynağıdır. İntihal tespit edebildiğini iddia eden birçok program var, ancak bunlar genellikle ücretsiz değil. — İntihal programı, yazılı olar