top of page

MAKALE İNTİHAL KONTROLÜ VE İNTİHAL DÜŞÜRME

 

Makale yazmak ve yayınlamak akademik camiada yükselmek için gereklilikler arasında yer almaktadır. Başta akademisyenler olmak üzere, farklı seviyelerde akademik camiada yer alan kişilerin belirli aralıklarla kendi alanlarında akademik makale yayınlamaları gerekmektedir.

 

Makale yazımında en önemli hususlardan biri de yazılan eserin intihali olmamasıdır. Bilhassa makalelerde bu durum oldukça büyük önem taşımaktadır. Doktora öğrencisi seviyesinden itibaren akademik kariyer merdivenlerini tırmanırken, yayınlanan makalelerin özgün olması ve bunun belgelenmesi ileriki yıllarda akademisyenlerin herhangi bir intihal ve usulsüzlük iddialarına maruz kalmamak için dikkat etmeleri konuların başında yer almaktadır.

İntihal Tespit Merkezi olarak başta akademisyenlerimizin tüm akademik çalışmaları ve makaleleri için Ithenticate vb. diğer intihal programından alınmış intihal raporlarını kısa sürede teslim ediyoruz. Yüksek intihal durumlarında ise kısa sürede intihal düşürme hizmetimizle olası sorunları gideriyoruz.

MAKALELERİNİZ İÇİN TURNİTİN RAPORU ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN.

0(507) 966 29 30

info@intihaltespit.com

intihaltespitmerkezi@gmail.com

bottom of page