top of page

Tez Şablonu Düzenleme
(Enstitü yazım kılavuzuna göre)

Makaleler, lisansüstü (yüksek lisans, doktora, uzmanlık vb.) çalışmalar yazım aşaması oldukça zorlu ve stresli olan süreçlerdir. Bunlara bir de son aşamada eklenen belirli şablonlara uygun hale getirme işlemi eklenmekte ve süreç daha da karmaşık bir hale gelebilmektedir. Özellikle Office programlarını kullanma konusunda zorluk yaşayan ya da ensititülerinin yazım kılavuzu formatına göre tez düzenlemesi için vakti olmayan kişiler için akademik çalışmanın tez yazım şablonuna uygun hale getirilmesi oldukça zorlayıcı olabilmektedir.

Kalem ile Belge

İntihal Tespit Merkezi olarak biz, tüm akademik çalışmalarınızı ve bitirme tezlerinizi üniversitenizin ya da ilgili kurumunuzun belirlemiş olduğu yazım şablonuna uygun hale getiriyoruz. Özellikle sayfa aralıkları, kenar boşlukları, referans ve atıf düzenlemeleri, tablo ve şekillerin düzenlenmesi, özel sayfalara ait (özet, abstract, tablolar ve şekiller listesi, içindekiler vb.) tüm düzenlemeler bağlı bulunduğunuz enstitünün istediği kurallar çerçevesinde, bu alanda uzman kişiler tarafından çok kısa bir süre içinde yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir.

 

Tez ve tüm akademik çalışmalarınızı yazım kılavuzunuza (şablona) uygun hale getirme işlemi için bize mail adresimiz veya telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

bottom of page