intihal oranı nasıl düşürülür

  • İntihal oranı nasıl düşürülür

  • Önemli: Anlam bütünlüğünü bozmayın

  • İntihal düşürme yapılır

  • Rapor Almak İstiyorum

 

İntihal oranı nasıl düşürülür sorusu, sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesidir. Esasında intihal oranının düşürülmesi çok zor bir işlem değildir, yalnızca biraz zaman alabilmektedir.

İntihal oranını ya da benzerlik oranını düşürmek için ilk olarak mevcut intihal durumunu gösteren rapor elimizde olmalıdır. Rapor ücretsiz olarak danışmandan ya da danışmanlık siteleri üzerinden ücret karşılığında edinilebilir. Çalışmanızın mevcut oranını öğrenmek için sitemizden rapor alabilirsiniz. Rapor edindikten sonra benzerlik oranına nasıl bakılır? Rapor size bir pdf dosyası olarak iletilir ve bu dosyada renkli olan kısımlar alıntı ve benzerlikleri gösterir. Aynı zamanda raporun son sayfalarında yüzde olarak benzerlik oranı görülebilir. Yapılması gereken pdf dosyasında yer alan renkli bölümlerin yok edilmesidir. Peki, bu işlem nasıl yapılmaktadır?

 

 

İntihal oranı nasıl düşürülür

 

İntihal raporunda yer alan renkleri, başka bilimsel kitap, makale ve içeriklerden alıntı yapıldığını gösterir. Bu kısımlar intihal oranını yükseltmektedir. Renkli kısımlar word dosyasında tespit edilmeli ve özgün bir biçimde yeni baştan yazılmalıdır. İntihal oranının istenen yüzdeye ulaşması için ortalama kaç sayfa yazmak gerektiğinin hesaplanması gereklidir. Kelime sayısı veya sayfa sayısı üzerinden hesaplama kolayca yapılabilmektedir. Hesaplama yapamayan kişiler için destek hizmeti vermekteyiz.

İntihal düşürme yapılırken anlam bütünlüğünün bozulmamasına dikkat edilmelidir. Aksi halde çalışma kopukluklar içerecektir. Yazıda daha önce kullanılan etken cümleler yerine edilgen ifadeler kullanılması, eş anlamlı kelimeler ile değişiklikler yapılması benzerliklerin yok edilmesini sağlayacaktır. Yeni metin, eski metindeki anlamı korumalıdır. İntihal oranı nasıl düşürülür merak edenler için belirtmek gerekir ki, bu aşamada hile yapmak doğru bir yöntem değildir. Program bir şekilde yanıltılabilir fakat çalışmanızın bilimsel bir katkı sağlayacağı, üstelik danışman tarafından yeniden kontrol edileceği unutulmamalıdır.

 

İntihal oranını düşürmek isteyen kişiler için kısa bir süre içinde bu hizmet tarafımızdan verilmektedir. Çok kısa süre içinde bu alanda deneyimli hocalarımızla titizlikle çalışarak istenen seviyeye benzerlik oranını düşürebiliriz. Çalışmada kopukluklar olmamasına dikkat ederek ve özgün ifadeler kullanarak çalışmanızın anlamı bozulmadan size düşük benzerlik oranı raporu ile teslim ediyoruz.

İntihal oranı düşürme alanında referansımız oldukça fazladır. Haftalar boyunca uğraşıp zaman ayırarak intihal oranını düşüremeyen öğrencilerin çalışmalarını bir gün içinde istenen benzerlik oranının altına düşürüyoruz.

 

Bu konuda yardım almak ve düşük benzerlik oranına sahip bir çalışma sahibi olmak için bize buradan ulaşabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

 

 

Etkiletler: intihal oranı nasıl düşürülür, intihal düşürme, intihal benzerlik oranı, benzerlik oranını düşürmek

18.jpg