top of page

EDİTÖRLÜK, REDAKSİYON VE TASARIM HİZMETLERİMİZ

Edebî ya da akademik olması fark etmeksizin, her çalışma editoryal bir bakışla değerlendirilmeye ihtiyaç duyar. Bir derginin, bir makalenin, bir kitabın ya da bir tezin niteliği, metnin kusursuzluğu ile ortaya çıkmaktadır. Diline hâkim yazarlar dahi çoğu zaman hatalar yapabilmekte, bunları gözden kaçırabilmektedir. Bu aşamada editörlük ve redaksiyon işlemleri devreye girmektedir.

Bu çerçevede metninizin içeriği, imla ve noktalama hatalarının düzenlenmesi, anlatım bozukluklarının giderilmesi, fazlalıkların ve eksikliklerin tespit edilip düzenlenmesi, bütünlük içinde okuyucuya sunulması gibi uygulamalarınızda size yardımcı olacak, rehberlik edecek, bu süreci en az stresle atlatmanızı sağlayacak editörlük ve redaksiyon hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Aynı zamanda elinizde bir kitap metni bulunmakta ise bu metnin geliştirilmesine ek olarak, alanında uzman tasarımcılarımızla birlikte çalışarak kapak tasarımını da yaptırabilirsiniz. 

Genel itibarıyla editörlük, redaksiyon, son okuma, kitap tasarımı vb. hizmetlerin tamamını, dilerseniz bizimle iletişime geçerek bir bütün olarak da temin edebilirsiniz. 

Detaylı bilgi için mail adresimizden ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kitaplar Of Kazık
bottom of page